Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  Magster263048421's Rating My Rating
1
Saw II (2005,  R)
Click to Rate
2
The Ring (2002,  PG-13)
Click to Rate
3
The Village (2004,  PG-13)
Click to Rate
4
The Dark Knight (2008,  PG-13)
Click to Rate
5
Seven (Se7en) (1995,  R)
Click to Rate
6
The Bourne Supremacy (2004,  PG-13)
Click to Rate
7
XXX (2002,  PG-13)
Click to Rate
8
The Crow (1994,  R)
Click to Rate
9
The Notebook (2004,  PG-13)
Click to Rate
10
Titanic (1997,  PG-13)
Click to Rate
11
Moulin Rouge! (2001,  PG-13)
Click to Rate
12
Honey (2003,  PG-13)
Click to Rate
13
Pulp Fiction (1994,  R)
Click to Rate
14
Crank (2006,  R)
Click to Rate
15
Blow (2001,  R)
Click to Rate
16
Predator (1987,  R)
Click to Rate
17
The Green Mile (1999,  R)
Click to Rate
18
Saving Private Ryan (1998,  R)
Click to Rate
19
The Shawshank Redemption (1994,  R)
Click to Rate
20
Dead Poets Society (1989,  PG)
Click to Rate
21
The Breakfast Club (1985,  R)
Click to Rate
22
The Cell (2000,  R)
Click to Rate
23
The Butterfly Effect (2004,  R)
Click to Rate
24
Vanilla Sky (2001,  R)
Click to Rate
25
Labyrinth (1986,  PG)
Click to Rate
26
Van Helsing (2004,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments