My Favorite Movies
| makerofpastry's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
The Sex Movie (2006, Unrated) |
|
|
| 2 |
The Windsurfing Movie (, Unrated) |
|
|
| 3 |
Queer Duck - The Movie (2006, Unrated) |
|
|
| 4 |
Danielson: A Family Movie (2006, Unrated) |
|
|
| 5 |
Dreamer: The Movie (2005, Unrated) |
|
|
| 6 |
Scary Movie 4 (2006, PG-13) |
|
|
| 7 |
The Search for John Gissing (2001, Unrated) |
|
|
| 8 |
Jackie Chan Adventures - The Search For The Talisman (2001, Unrated) |
|
|
| 9 |
The Search for Nazi Gold (2006, Unrated) |
|
|
| 10 |
Search and Destroy (1995, R) |
|
|
| 11 |
In Search of Mozart (2007, Unrated) |
|
|
| 12 |
Pooh's Grand Adventure: The Search for Christopher Robin (1997, Unrated) |
|
|
| 13 |
Ears, Open. Eyeballs, Click. (2005, Unrated) |
|


