My Favorite Movies
| MaknTime4Me2000's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
| 2 |
Pearl Harbor (2001, PG-13) |
|
| 3 |
Happy Gilmore (1996, PG-13) |
|
| 4 |
The Perfect Storm (2000, PG-13) |
|
| 5 |
Annie (1982, G) |
|
| 6 |
How to Lose a Guy in 10 Days (2003, PG-13) |
|
| 7 |
Bring It On (2000, PG-13) |
|
| 8 |
Joe's Apartment (1996, PG-13) |
|
| 9 |
Fun With Dick and Jane (2005, PG-13) |
|
| 10 |
Mary Poppins (1964, G) |
|
| 11 |
Walking Tall (2004, PG-13) |
|
| 12 |
Bedazzled (2000, PG-13) |












