My Favorite Movies


  maljondi's Rating My Rating
1
I Am Sam (2002,  PG-13)
2
It Happened at Lakewood Manor (Ants) (1977,  Unrated)
3
Monsters, Inc. (2001,  G)
4
Shrek 4-D (Shrek 3-D) (2003,  Unrated)
5
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
6
You've Got Mail (1998,  PG)
7
David Copperfield (2000,  Unrated)
8
Ice Age (2002,  PG)
9
There's Something About Mary (1998,  R)
10
Unfaithful (2002,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments