My Favorite Movies
| Manu485305201's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Ace of Hearts (2008, PG) |
|
| 2 |
No Alibi (2000, R) |
|
| 3 |
Dark Descent (2001, Unrated) |
|
| 4 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
| 5 |
I Do (But I Don't) (2004, Unrated) |
|
| 6 |
Final Approach (1991, PG) |
|
| 7 |
Phase IV (2003, R) |
|
| 8 |
Militia (2000, R) |
|
| 9 |
Crossroads: A Story of Forgiveness (2007, Unrated) |
|
| 10 |
Firetrap (2001, Unrated) |
|
| 11 |
Gentle Ben (2002, Unrated) |
|
| 12 |
Gentle Ben 2: Danger on the Mountain (2003, Unrated) |
|
| 13 |
Facing Fear (2000, Unrated) |
|
| 14 |
Breakaway (2002, R) |
|
| 15 |
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980, PG) |
|
| 16 |
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983, PG) |
|
| 17 |
Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977, PG) |
|
| 18 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005, PG-13) |
|
| 19 |
Dante's Peak (1997, PG-13) |
|
| 20 |
Lost (2005, Unrated) |



















