My Favorite Movies
| manzkieslasher's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Transformers Energon - The Return of Megatron (2004, Unrated) |
|
|
| 2 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
|
| 3 |
Pokemon - The Movie 2000 (2000, G) |
|
|
| 4 |
The Transformers - The Movie (1986, PG) |
|
|
| 5 |
Digimon - The Movie (2000, PG) |
|
|
| 6 |
Yu-Gi-Oh! - The Movie (Yûgiô: Gekijô-ban) (2004, PG) |
|
|
| 7 |
Beyblade - Fierce Battle (2005, Unrated) |
|
|
| 8 |
Pokémon 3: The Movie (2001, G) |
|
|
| 9 |
Pokemon the First Movie - Mewtwo vs. Mew (1999, G) |
|
|
| 10 |
Transformers Cybertron - Robots in Disguise, A New Beginning (2001, Unrated) |
|
|
| 11 |
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) (2002, Unrated) |
|
|
| 12 |
Pokemon - Jirachi Wish Maker (, Unrated) |
|
|
| 13 |
He-Man and She-Ra: The Secret of the Sword (1985, G) |
|
|
| 14 |
Inuyasha - Toki wo koeru omoi ( Affections Touching Across Time ) (2001, Unrated) |
|
|
| 15 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007, PG-13) |
|
|
| 16 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
|
| 17 |
Sydney White (2007, PG-13) |
|


