My Favorite Movies
| maraki2311's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001, PG) |
|
|
| 2 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
|
| 3 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, PG) |
|
|
| 4 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix: An IMAX 3D Experience (, PG-13) |
|
|
| 5 |
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (2008, PG) |
|
|
| 6 |
Ring of the Nibelungs (Dark Kingdom: The Dragon King)(Sword of Xanten) (2006, PG-13) |
|
|
| 7 |
The Perfect Man (2005, PG) |
|
|
| 8 |
Yu-Gi-Oh! (2001, Unrated) |
|
|
| 9 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009, Unrated) |
|
|
| 10 |
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I (, Unrated) |
|
|
| 11 |
The Spiderwick Chronicles (2008, PG) |
|
|
| 12 |
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part II (2001, Unrated) |
|
|
| 13 |
Sailor Moon R the Movie: Promise of the Rose (1993, Unrated) |
|
|
| 14 |
Sailor Moon S the Movie: Hearts in Ice (1994, Unrated) |
|
|
| 15 |
Sailor Moon Super S the Movie: Black Dream Hole (1995, Unrated) |
|


