Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  Marge97774251's Rating My Rating
1
The Talented Mr. Ripley (1999,  R)
Click to Rate
2
Little Shop of Horrors (1986,  PG-13)
Click to Rate
3
Vanilla Sky (2001,  R)
Click to Rate
4
The English Patient (1996,  R)
Click to Rate
5
Edward Scissorhands (1990,  PG-13)
Click to Rate
6
Killing Me Softly (2002,  Unrated)
Click to Rate
7
A Night at the Roxbury (1998,  PG-13)
Click to Rate
8
Dirty Filthy Love (2004,  R)
Click to Rate
9
Troy (2004,  R)
Click to Rate
10
King Arthur (2004,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments