Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  MarileeRose185493's Rating My Rating
1
Blow (2001,  R)
Click to Rate
2
Braveheart (1995,  R)
Click to Rate
3
StrangeLand (1998,  R)
Click to Rate
4
Vampire Journals (1997,  R)
Click to Rate
5
Legend (1985,  PG)
Click to Rate
6
The Crow (1994,  R)
Click to Rate
7
Speedway Junky (2002,  R)
Click to Rate
8
Beetlejuice (1988,  PG)
Click to Rate
9
From Hell (2001,  R)
Click to Rate
10
Dark City (1997,  R)
Click to Rate
11
A Will of Their Own (1998,  Unrated)
Click to Rate
12
Willy Wonka and the Chocolate Factory (1971,  G)
Click to Rate
13
Ed Wood (1994,  R)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments