My Favorite Movies
| marioespinoza94's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 3 |
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! (2005, Unrated) |
|
| 4 |
Doragon bôru Z 4: Super saiyajin da son Gokû (Dragon Ball Z: Lord Slug) (1991, Unrated) |
|
| 5 |
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) (2004, Unrated) |
|
| 6 |
Pokemon 3: The Movie (2001, G) |
|
| 7 |
Pokemon - The Movie 2000 (2000, G) |
|
| 8 |
Pokemon 4Ever (2002, G) |
|
| 9 |
Pokemon the First Movie - Mewtwo vs. Mew (1999, G) |
|
| 10 |
Pokemon Heroes (2003, G) |
|
| 11 |
Inuyasha - Toki wo koeru omoi ( Affections Touching Across Time ) (2005, Unrated) |
|
| 12 |
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) (2004, Unrated) |












