My Favorite Movies


  markmilitaryman71's Rating My Rating
1
Slither (2006,  R)
Slither
IT WAS A GOOD HORROR MOVIE
2
The Hills Have Eyes (2006,  R)
3
My Chemical Romance - Life on the Murder Scene (,  Unrated)
My Chemical Romance - Life on the Murder Scene
my chemical romance is the bomb
4
Silent Hill (2006,  R)
Silent Hill
the lady with the barb wire is cool
5
Saving Private Ryan (1998,  R)
6
Annapolis (2006,  PG-13)
Annapolis
YOU HOOK LIKE A GIRL JAKE JAKE
EVERY ONE HAS A PLAN UNTILL THERE HIT
7
Land of the Dead (2005,  R)
8
Black Christmas (2006,  R)
9
The Marine (2006,  PG-13)
The Marine
IT'S THE BIG BLCK MAN
10
My Chemical Romance - Things That Make You Go Mmmm! (2006,  Unrated)
11
Hamburger Hill (1987,  R)
12
U.S. Marine Corps (2005,  Unrated)
13
Blades of Glory (2007,  PG-13)
14
R.V. (RV) (Runaway Vacation) (2006,  PG)
15
Leatherface: The Texas Chainsaw Massacre III (1990,  R)
16
Revenge of the Nerds (1984,  R)
Revenge of the Nerds
OH MY SWEET ELECTRONS LOOK WHAT THEY DID!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments