My Favorite Movies


  markrndll36's Rating My Rating
1
Live Free or Die Hard (2007,  PG-13)
Live Free or Die Hard 5.0 Stars
brilliant
Click to Rate
2
Rush Hour 3 (2007,  PG-13)
Rush Hour 3 5.0 Stars
this is brill , so much 2 enjoy , makes u laught and good entertainment
Click to Rate
3
Rush Hour 2 (2001,  PG-13)
Rush Hour 2 4.5 Stars
funny
Click to Rate
4
Rush Hour (1998,  PG-13)
Rush Hour 4.5 Stars
brill
Click to Rate
5
Shrek (2001,  PG)
Shrek 5.0 Stars
funny as fcuk
Click to Rate
6
Kill Bill: Volume 1 (2003,  R)
Click to Rate
7
The Simpsons Movie (2007,  PG-13)
Click to Rate
8
Rocky (1976,  PG)
Click to Rate
9
Ace Ventura: Pet Detective (1994,  PG-13)
Click to Rate
10
Scary Movie (2000,  R)
Click to Rate
11
WWE Armageddon (2006) (,  Unrated)
WWE Armageddon (2006) 4.5 Stars
not at all bad , ive liked wwe since mid 80s so i know how it works and it is very enterrtaining
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments