My Favorite Movies


  MARSARMYvampiregoddess's Rating My Rating
1
Scream (1996,  R)
Click to Rate
2
Carrie (1976,  R)
Click to Rate
3
How to Lose a Guy in 10 Days (2003,  PG-13)
Click to Rate
4
Man on Fire (2004,  R)
Click to Rate
5
Seven (Se7en) (1995,  R)
Click to Rate
6
Jackass: Number Two (2006,  R)
Click to Rate
7
Braveheart (1995,  R)
Click to Rate
8
The Covenant (2006,  PG-13)
Click to Rate
9
The Sixth Sense (1999,  PG-13)
Click to Rate
10
Armageddon (1998,  PG-13)
Click to Rate
11
Interview with the Vampire (1994,  R)
Click to Rate
12
Underworld: Evolution (2006,  R)
Click to Rate
13
Lara Croft Tomb Raider - The Cradle of Life (2003,  PG-13)
Click to Rate
14
XXX (2002,  PG-13)
Click to Rate
15
Blood and Chocolate (2007,  PG-13)
Blood and Chocolate 5.0 Stars
I LOVE IT, VERY GOOD
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments