Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  MaryArneson1's Rating My Rating
1
VeggieTales: Minnesota Cuke and the Search for Samson's Hairbrush (2005,  Unrated)
Click to Rate
2
Scary Movie 4 (2006,  PG-13)
Click to Rate
3
Date Movie (2006,  PG-13)
Click to Rate
4
Madea Goes to Jail (2005,  Unrated)
Click to Rate
5
Madea's Class Reunion (2003,  Unrated)
Click to Rate
6
National Lampoon's Class Reunion (1982,  R)
Click to Rate
7
Class Act (1992,  PG-13)
Click to Rate
8
The First Wives Club (1996,  PG)
Click to Rate
9
Knight Club (2001,  R)
Click to Rate
10
Planet Pop (2000,  Unrated)
Click to Rate
11
Club Paradise (1986,  PG-13)
Click to Rate
12
The Players Club (1998,  R)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments