My Favorite Movies
| MaryCatherine101's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Twilight (2008, PG-13) |
|
| 2 |
John Tucker Must Die (2006, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
| 5 |
White Chicks (2004, PG-13) |
|
| 6 |
The Covenant (2006, PG-13) |
|
| 7 |
The Holiday (2006, PG-13) |
|
| 8 |
The Craft (1996, R) |
|
| 9 |
The Outsiders (1983, PG) |
|
| 10 |
Matilda (1996, PG) |
|
| 11 |
The Santa Clause (1994, PG) |
|
| 12 |
She's the Man (2006, PG-13) |
|
| 13 |
What a Girl Wants (2003, PG) |
|
| 14 |
Raise Your Voice (2004, PG) |
|
| 15 |
Yours, Mine & Ours (2005, PG) |
|
| 16 |
The Honeymooners (2005, PG) |















