My Favorite Movies
| marywilson50556's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Ears, Open. Eyeballs, Click. (2005, Unrated) |
|
|
| 2 |
Sheena (1984, PG) |
|
|
| 3 |
Snatch. (2001, R) |
|
|
| 4 |
High School Musical 2 (2007, Unrated) |
|
|
| 5 |
Shooter (2007, R) |
|
|
| 6 |
Bee Movie (2007, PG) |
|
|
| 7 |
Mamma Mia! (2008, PG-13) |
|
|
| 8 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
|
| 9 |
Pride and Prejudice (2005, PG) |
|
|
| 10 |
There's Something About Mary (1998, R) |
|
|
| 11 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (1988, PG) |
|
|
| 12 |
Independence Day (1996, PG-13) |
|
|
| 13 |
War of the Worlds (2005, PG-13) |
|
|
| 14 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|


