Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  mathilda1980's Rating My Rating
1
50 First Dates (2004,  PG-13)
Click to Rate
2
Cinderella Man (2005,  PG-13)
Click to Rate
3
Clerks II (2006,  R)
Click to Rate
4
Constantine (2005,  R)
Click to Rate
5
Gladiator (2000,  R)
Click to Rate
6
Knocked Up (2007,  R)
Click to Rate
7
Million Dollar Baby (2004,  PG-13)
Click to Rate
8
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
Click to Rate
9
Pulp Fiction (1994,  R)
Click to Rate
10
Rocky Balboa (1990,  PG)
Rocky Balboa 5.0 Stars
I love this movie!
Click to Rate
11
Shrek (2001,  PG)
Click to Rate
12
The Lake House (2006,  PG)
The Lake House 5.0 Stars
I think they should be together for real!
Click to Rate
13
The Notebook (2004,  PG-13)
Click to Rate
14
There's Something About Mary (1998,  R)
Click to Rate
15
Shake Hands with the Devil (2007,  Unrated)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments