My Favorite Movies
| Mattpageau24744130's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
King Arthur (2004, PG-13) |
|
| 2 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
| 3 |
Dumb and Dumber (1994, PG-13) |
|
| 4 |
Forgotten (2002, Unrated) |
|
| 5 |
Radio (2003, PG) |
|
| 6 |
Rush Hour (1998, PG-13) |
|
| 7 |
Rush Hour 2 (2001, PG-13) |
|
| 8 |
The Passion of the Christ (2004, R) |
|
| 9 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
| 10 |
The Grudge (2004, PG-13) |










