My Favorite Movies


  MaverickRJW's Rating My Rating
1
Hairspray (2007) (2007,  PG)
Hairspray (2007) 5.0 Stars
My new favorite movie!!! So energizing and fun, I was high for hours...
Click to Rate
2
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001,  PG-13)
Click to Rate
3
High School Musical (2006,  Unrated)
Click to Rate
4
The Lion King (1994,  G)
Click to Rate
5
Varsity Blues (1999,  R)
Click to Rate
6
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 5.0 Stars
Awesome movie! I can't wait for the next one
Click to Rate
7
Scream (1996,  R)
Click to Rate
8
Beaches (2002,  PG-13)
Click to Rate
9
The Parent Trap (1961,  G)
Click to Rate
10
As Good As It Gets (1997,  PG-13)
Click to Rate
11
Jurassic Park (1993,  PG-13)
Click to Rate
12
The Breakfast Club (1985,  R)
Click to Rate
13
Spider-Man (2002,  PG-13)
Click to Rate
14
Can't Hardly Wait (1998,  PG-13)
Click to Rate
15
Weird Science (1985,  PG-13)
Click to Rate
16
Swiss Family Robinson (1960,  G)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments