My Favorite Movies
| maynarddavid13's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
8 Mile (2002, R) |
|
|
| 2 |
The Matrix (1999, R) |
|
|
| 3 |
Superhero Movie (2008, PG-13) |
|
|
| 4 |
The Ruins (2008, R) |
|
|
| 5 |
10,000 B.C. (2008, PG-13) |
|
|
| 6 |
WWE Armageddon (2006) (, Unrated) |
|
|
| 7 |
Meet The Fockers (2004, PG-13) |
|
|
| 8 |
2 Fast 2 Furious (2003, PG-13) |
|
|
| 9 |
King Kong (2005) (2005, PG-13) |
|
|
| 10 |
Mr. & Mrs. Smith (2005, PG-13) |
|
|
| 11 |
White Chicks (2004, PG-13) |
|


