My Favorite Movies


  McD134047317's Rating My Rating
1
Run Lola Run (Lola rennt) (1998,  R)
Click to Rate
2
The Machinist (2004,  R)
Click to Rate
3
Cidade de Deus, (City of God) (2003,  R)
Click to Rate
4
Hard Candy (2006,  R)
Click to Rate
5
American Gangster (2007,  R)
Click to Rate
6
Rain Man (1988,  R)
Click to Rate
7
Pi (1998,  R)
Click to Rate
8
Waking Life (2001,  R)
Click to Rate
9
Provoked (2006,  PG-13)
Click to Rate
10
Snow Cake (2002,  Unrated)
Click to Rate
11
Requiem for a Dream (2000,  R)
Click to Rate
12
Trainspotting (1996,  R)
Click to Rate
13
Volver (2006,  R)
Click to Rate
14
Shooting the Past (1999,  Unrated)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments