My Favorite Movies
Movies I thought were cool
| mckelly23's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Stomp the Yard (2007, PG-13) |
|
| 2 |
300 (2007, R) |
|
| 3 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
| 4 |
Braveheart (1995, R) |
|
| 5 |
The Fast and the Furious (2001, PG-13) |
|
| 6 |
2 Fast 2 Furious (2003, PG-13) |
|
| 7 |
Mr. & Mrs. Smith (2005, PG-13) |
|
| 8 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006, PG-13) |
|
| 9 |
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) (2000, PG-13) |
|
| 10 |
Bad Boys II (2003, R) |
|
| 11 |
X-Men: The Last Stand (2006, PG-13) |
|
| 12 |
Shaolin Soccer (2002, PG-13) |
|
| 13 |
Independence Day (1996, PG-13) |
|
| 14 |
Sister Act 2: Back in the Habit (1993, PG) |
|
| 15 |
Patch Adams (1998, PG-13) |
|
| 16 |
Mrs. Doubtfire (1993, PG-13) |
















