My Favorite Movies


  MeganCollins95's Rating My Rating
1
Over the Hedge (2006,  PG)
Over the Hedge 5.0 Stars
seen it very funny
Click to Rate
2
Bee Movie (2007,  PG)
Click to Rate
3
C.S. Lewis: Beyond Narnia (2005,  Unrated)
C.S. Lewis: Beyond Narnia 4.5 Stars
good :[[ 8[
Click to Rate
4
WALL-E (2008,  G)
WALL-E 2.5 Stars
GOOD SOMTIMEZS LAME THEY LAZY PEOPLE WAS A STUPED IDEA SAME WITH THE FOOD OUT A CUP :P :[ LLLLLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMEEEEEEEEEEEEEEE
Click to Rate
5
Finding Nemo (2003,  G)
Click to Rate
6
School of Rock (2003,  PG-13)
Click to Rate
7
High School Musical 2 (2007,  Unrated)
Click to Rate
8
High School Musical (2006,  Unrated)
Click to Rate
9
High School Musical 3: Senior Year (2008,  G)
Click to Rate
10
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001,  PG)
Click to Rate
11
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
Click to Rate
12
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007,  PG-13)
Click to Rate
13
Spider-Man 3 (2007,  PG-13)
Click to Rate
14
Bionicle - Mask Of Light (2003,  PG)
Click to Rate
15
Pollyanna (1960,  G)
Click to Rate
16
Pollyanna (2003,  Unrated)
Click to Rate
17
Little Man (2006,  PG-13)
Click to Rate
18
Big Momma's House (2000,  PG-13)
Click to Rate
19
Edward Scissorhands (1990,  PG-13)
Click to Rate
20
Ghostbusters (1984,  PG)
Click to Rate
21
I Am Legend (2007,  PG-13)
Click to Rate
22
Jaws (1975,  PG)
Click to Rate
23
Kung Fu Panda (2008,  PG)
Click to Rate
24
Dennis the Menace (1993,  PG)
Click to Rate
25
The Fairly Odd Parents - Timmy's Top Wishes (2001,  Unrated)
Click to Rate
26
Elf (2003,  PG)
Click to Rate
27
Buddy (2003,  Unrated)
Click to Rate
28
The Nutty Professor (1996,  PG-13)
Click to Rate
29
Night at the Museum (2006,  PG)
Click to Rate
30
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Click to Rate
31
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
Click to Rate
32
Resident Evil (2002,  R)
Click to Rate
33
Signs (2002,  PG-13)
Click to Rate
34
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002,  PG-13)
Click to Rate
35
The Lord of the Rings (1978) (1978,  PG)
Click to Rate
36
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001,  PG-13)
Click to Rate
37
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
Click to Rate
38
300 (2007,  R)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments