My Favorite Movies
| Mego208083's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Adventures in Babysitting (1987, PG-13) |
|
|
| 2 |
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006, R) |
|
|
| 3 |
Alpha Dog (2006, R) |
|
|
| 4 |
Get Over It (2001, PG-13) |
|
|
| 5 |
Ghost World (2001, R) |
|
|
| 6 |
The Graduate (1967, PG) |
|
|
| 7 |
Graduation (2006, Unrated) |
|
|
| 8 |
Life with Mikey (1993, PG) |
|
|
| 9 |
Mean Creek (2004, R) |
|
|
| 10 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
|
| 11 |
Napoleon Dynamite (2004, PG) |
|
|
| 12 |
Now and Then (1995, PG-13) |
|
|
| 13 |
The Other Sister (1999, PG-13) |
|
|
| 14 |
Paper Moon (1973, PG) |
|
|
| 15 |
The Rocky Horror Picture Show (1975, R) |
|
|
| 16 |
School of Rock (2003, PG-13) |
|
|
| 17 |
Skeletons In The Closet (2001, R) |
|
|
| 18 |
Wedding Crashers (2005, R) |
|
|
| 19 |
Welcome to the Dollhouse (1996, R) |
|


