Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  melissa130085998's Rating My Rating
1
Almost Famous (2000,  R)
Click to Rate
2
Dirty Dancing (1987,  PG-13)
Click to Rate
3
E.T. - The Extra-Terrestrial (1982,  PG)
Click to Rate
4
Knocked Up (2007,  R)
Click to Rate
5
Pretty Woman (1990,  R)
Click to Rate
6
The Goonies (1985,  PG)
Click to Rate
7
The Notebook (2004,  PG-13)
Click to Rate
8
Top Gun (1986,  PG)
Click to Rate
9
What's Eating Gilbert Grape (1993,  PG-13)
Click to Rate
10
Summer Camp Nightmare (1987,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments