Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  Meme304841165's Rating My Rating
1
This Christmas (2007,  PG-13)
Click to Rate
2
Kill Bill: Volume 1 (2003,  R)
Click to Rate
3
Mean Girls (2004,  PG-13)
Click to Rate
4
A Cinderella Story (2004,  PG)
Click to Rate
5
Bring It On: In It to Win It (2007,  PG-13)
Click to Rate
6
Bring It On (2000,  PG-13)
Click to Rate
7
Bring It On: All or Nothing (2006,  PG-13)
Click to Rate
8
The Cheetah Girls 2 (2006,  Unrated)
Click to Rate
9
Grease (1978,  PG)
Click to Rate
10
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement (2000,  G)
Click to Rate
11
iCarly (,  Unrated)
Click to Rate
12
Camp Rock (2008,  Unrated)
Click to Rate
13
The Game Plan (2007,  PG)
Click to Rate
14
Trail of the Pink Panther (1982,  PG)
Click to Rate
15
Confessions of a Teenage Drama Queen (2004,  PG)
Click to Rate
16
Bratz: The Movie (2007) (2007,  PG)
Click to Rate
17
ATL (2006,  PG-13)
Click to Rate
18
Freaky Friday (2003,  PG)
Click to Rate
19
Nora's Hair Salon II (Nora's Hair Salon 2) (2008,  PG-13)
Click to Rate
20
Hairspray (2007) (2007,  PG)
Click to Rate
21
School of Rock (2003,  PG-13)
Click to Rate
22
King Kong (2005) (2005,  PG-13)
Click to Rate
23
Save the Last Dance (2001,  PG-13)
Click to Rate
24
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
Click to Rate
25
Shrek 2 (2004,  PG)
Click to Rate
26
Bratz - Rock Angelz (2005,  Unrated)
Click to Rate
27
Jump In! (2007,  Unrated)
Click to Rate
28
Queen of the Damned (2002,  R)
Click to Rate
29
High School Musical 2 (2007,  Unrated)
Click to Rate
30
High School Musical (2006,  Unrated)
Click to Rate
31
Trollz: Best Friends for Life (2007,  Unrated)
Click to Rate
32
Friday After Next (2002,  R)
Click to Rate
33
Soul Plane (2004,  R)
Click to Rate
34
The Nightmare Before Christmas (The Nightmare Before Christmas in Disney Digital 3-D) (1993,  PG)
Click to Rate
35
13 Going on 30 (Suddenly 30) (2004,  PG-13)
Click to Rate
36
Stomp the Yard (2007,  PG-13)
Click to Rate
37
Akeelah and the Bee (2006,  PG)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments