My Favorite Movies


  MewMewZakuroRenee's Rating My Rating
1
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! (2005,  Unrated)
2
Naruto Movie 1: Daikatsugeki! Yukihime ninpôchô dattebayo!! (Naruto the Movie) (2004,  Unrated)
3
Sailor Moon S (,  Unrated)
4
Sailor Moon S the Movie: Hearts in Ice (1994,  Unrated)
5
Sailor Moon R the Movie: Promise of the Rose (2000,  Unrated)
6
Sailor Moon S (,  Unrated)
7
Sailor Moon SuperS (,  Unrated)
8
Sailor Moon Super S the Movie: Black Dream Hole (1995,  Unrated)
9
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) (2004,  Unrated)
10
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Swords of an Honorable Ruler) (2002,  Unrated)
11
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) (2004,  Unrated)
12
Inuyasha - Toki wo koeru omoi ( Affections Touching Across Time ) (2005,  Unrated)
13
Pokemon 3: The Movie (2001,  G)
14
Pokemon - The Movie 2000 (2000,  G)
15
Pokemon 4Ever (2002,  G)
16
Pokemon the First Movie - Mewtwo vs. Mew (1999,  G)
17
Pokemon Heroes (2003,  G)
18
Pokemon - Jirachi Wish Maker (2004,  Unrated)
19
Pokemon - Destiny Deoxys (2005,  Unrated)
20
Pokemon - Mewtwo Returns (2000,  Unrated)
21
Pokemon - The Adventures in the Orange Islands (,  G)
22
Majo no takkyûbin (Kiki's Delivery Service) (1989,  G)
23
Spirited Away (Sen to Chihiro no kamikakushi) (2001,  PG)
24
Ice Princess (2005,  G)
25
The Princess Diaries (2001,  G)
26
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement (2004,  G)
27
Digimon - The Movie (2000,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments