Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  mexicann39t110104026's Rating My Rating
1
Equus (1977,  R)
Click to Rate
2
Lords of Dogtown (2005,  PG-13)
Click to Rate
3
Senorita Justice (,  R)
Click to Rate
4
Clueless (1995,  PG-13)
Click to Rate
5
Pink Flamingos (1972,  NC-17)
Click to Rate
6
The Ape (2005,  Unrated)
Click to Rate
7
Pizza (2005,  PG-13)
Click to Rate
8
Open Cam (2005,  Unrated)
Click to Rate
9
Lady Beware (1987,  R)
Click to Rate
10
Edward Scissorhands (1990,  PG-13)
Click to Rate
11
Silkwood (1983,  R)
Click to Rate
12
Dr. Alien (1988,  R)
Click to Rate
13
The Ambulance (1990,  R)
Click to Rate
14
Savage Streets (1984,  R)
Click to Rate
15
Skinner (1993,  R)
Click to Rate
16
Girls Just Want to Have Fun (1985,  PG)
Click to Rate
17
The Legend of Billie Jean (1985,  PG-13)
Click to Rate
18
Satan's Little Helper (2004,  R)
Click to Rate
19
P2 (2007,  R)
Click to Rate
20
The Grudge (2004,  Unrated)
Click to Rate
21
I Like to Play Games (1995,  R)
Click to Rate
22
Velvet Goldmine (1998,  R)
Click to Rate
23
Double Platinum (1999,  PG)
Click to Rate
24
Phantom of the Paradise (1974,  PG)
Click to Rate
25
Wizard of Oz (1925,  Unrated)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments