My Favorite Movies
| mia1o1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Valkyrie (2008, PG-13) |
|
| 2 |
The Curious Case of Benjamin Button (2008, PG-13) |
|
| 3 |
Seven Pounds (2008, PG-13) |
|
| 4 |
Twilight (2008, PG-13) |
|
| 5 |
Bedtime Stories (2008, PG) |
|
| 6 |
Inkheart (2009, PG) |
|
| 7 |
Marley & Me (2008, PG) |
|
| 8 |
The Tale of Despereaux (2008, G) |
|
| 9 |
Uptown Girls (2003, PG-13) |
|
| 10 |
Mean Girls (2004, PG-13) |










