My Favorite Movies
| mihascumpik2008's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Day After Tomorrow (2004, PG-13) |
|
| 2 |
Willow (1988, PG) |
|
| 3 |
American Beauty (1999, R) |
|
| 4 |
Dorothy Dandridge: An American Beauty (2003, Unrated) |
|
| 5 |
Closer and Closer (1996, Unrated) |
|
| 6 |
Rudy (1993, PG) |
|
| 7 |
The Black Dahlia (2006, R) |
|
| 8 |
Live a Little, Love a Little (1968, PG) |
|
| 9 |
Life Stinks (1991, PG-13) |
|
| 10 |
The Front Page (1931, Unrated) |
|
| 11 |
Love Blade (2009, Unrated) |
|
| 12 |
Little Ghost (1997, G) |
|
| 13 |
Vampire Assassin (2005, PG-13) |












