My Favorite Movies


  miley123's Rating My Rating
1
High School Musical (2006,  Unrated)
2
High School Musical 2 (2007,  G)
3
The Perfect Man (2005,  PG)
4
Confessions of a Teenage Drama Queen (2004,  PG)
5
Norbit (2007,  PG-13)
6
Big Momma's House 2 (2006,  PG-13)
7
Mean Girls (2004,  PG-13)
8
Herbie: Fully Loaded (2005,  G)
9
That's So Raven - Raven's House Party (,  G)
10
A Cinderella Story (2004,  PG)
11
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
12
Dreamgirls (2006,  PG-13)
13
The Pink Panther (2006,  PG)
14
It Takes Two (1995,  PG)
15
New York Minute (2004,  PG)
16
Holiday in the Sun (2001,  G)
17
Freaky Friday (2003,  PG)
18
The Cheetah Girls (2003,  Unrated)
19
National Lampoon's Pledge This! (2006,  R)
20
The Cheetah Girls 2 (2006,  Unrated)
21
Material Girls (2006,  PG)
22
Our Lips Are Sealed (2000,  G)
23
When in Rome (2002,  G)
24
Passport To Paris (1999,  G)
25
Billboard Dad (1998,  G)
26
Shrek the Third (Shrek 3) (2007,  PG)
27
Shrek 2 (2004,  PG)
28
Shrek (2001,  PG)
29
Raise Your Voice (2004,  PG)
30
The Lizzie McGuire Movie (2003,  PG)
31
Cadet Kelly (2002,  Unrated)
32
Cheaper by the Dozen (2003,  PG)
33
Agent Cody Banks (2003,  PG)
34
Cheaper by the Dozen 2 (2005,  PG)
35
The Naked City (1948,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments