My Favorite Movies
| misjackie3's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Training Day (2001, R) |
|
| 2 |
Katt Williams: American Hustle (2007, Unrated) |
|
| 3 |
Shooter (2007, R) |
|
| 4 |
Soul Men (2008, R) |
|
| 5 |
The Bourne Identity (2002, PG-13) |
|
| 6 |
Quantum of Solace (2008, PG-13) |
|
| 7 |
Casino Royale (2006, PG-13) |
|
| 8 |
Mission: Impossible III (2006, PG-13) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I (2010, Unrated) |
|
| 10 |
Gran Torino (2009, R) |
|
| 11 |
Shrek 2 (2004, PG) |
|
| 12 |
Scary Movie (2000, R) |
|
| 13 |
Spider-Man (2002, PG-13) |
|
| 14 |
The Day After Tomorrow (2004, PG-13) |
|
| 15 |
8 Mile (2002, R) |
|
| 16 |
Norbit (2007, PG-13) |
|
| 17 |
Bad Boys II (2003, R) |
|
| 18 |
Meet The Fockers (2004, PG-13) |
|
| 19 |
300 (2007, R) |
|
| 20 |
The Matrix Reloaded (2003, R) |
|
| 21 |
Ocean's Thirteen (2007, PG-13) |
|
| 22 |
Righteous Kill (2008, R) |
|
| 23 |
88 Minutes (2008, R) |
|
| 24 |
Carlito's Way (1993, R) |
























