My Favorite Movies
| MiSsCaNiX's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Freaky Friday (2003, PG) |
|
| 2 |
Resident Evil - Apocalypse (2004, R) |
|
| 3 |
The Hot Chick (2002, PG-13) |
|
| 4 |
Dondurmam gaymak (Ice Cream, I Scream) (2006, Unrated) |
|
| 5 |
Resident Evil (2002, R) |
|
| 6 |
Resident Evil: Extinction (2007, R) |
|
| 7 |
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002, PG-13) |
|
| 8 |
The Lord of the Rings (1978, PG) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001, PG-13) |
|
| 10 |
Blade - Trinity (2004, R) |
|
| 11 |
The Lost Boys (1987, R) |
|
| 12 |
Slipknot - Disasterpieces (, Unrated) |












