My Favorite Movies


  MissDuffy357779699's Rating My Rating
1
Mr. Magorium's Wonder Emporium (2007,  G)
2
La leggenda del pianista sull'oceano (The Legend of 1900) (1998,  R)
3
Elizabethtown (2005,  PG-13)
4
Spiderman (1990,  Unrated)
5
Subzero (2005,  Unrated)
6
The Legend of Zorro (2005,  PG)
7
The Mask of Zorro (1998,  PG-13)
8
The Princess Bride (1987,  PG)
9
True Grit (1969,  G)
10
Braveheart (1995,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments