My Favorite Movies
| Missgreeneyezz's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Desperado (1995, R) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 3 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
| 4 |
Honey (2003, PG-13) |
|
| 5 |
10 Things I Hate About You (1999, PG-13) |
|
| 6 |
The Very Thought of You (Martha, Meet Frank, Daniel and Laurence) (1999, R) |
|
| 7 |
The Mask of Zorro (1998, PG-13) |
|
| 8 |
A Man Apart (2003, R) |
|
| 9 |
Once Upon a Time in Mexico (2003, R) |
|
| 10 |
The Legend of Zorro (2005, PG) |
|
| 11 |
Running Scared (2006, R) |
|
| 12 |
Secret Window (2004, PG-13) |
|
| 13 |
S.W.A.T. (2003, PG-13) |
|
| 14 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
| 15 |
Save the Last Dance (2001, PG-13) |
|
| 16 |
She's All That (1999, PG-13) |
|
| 17 |
Dirty Dancing - Havana Nights (2004, PG-13) |
|
| 18 |
Imagining Argentina (2004, R) |
|
| 19 |
Juanes: El Diario de Juanes (2003, Unrated) |



















