My Favorite Movies


  MisterY16748293's Rating My Rating
1
The Last Unicorn (1982,  G)
2
Legend (1985,  PG)
3
Versus (2001,  Unrated)
4
The Crow (1994,  R)
5
Moulin Rouge (1952,  Unrated)
6
Labyrinth (1986,  PG)
7
Fight Club (1999,  R)
8
Rent (2005,  PG-13)
9
Clerks (1994,  R)
10
Clerks II (2006,  R)
11
Sleepy Hollow (1999,  R)
12
The Dark Crystal (1982,  PG)
13
Tokyo Godfathers (2003,  PG-13)
14
Spider-Man 2 (2004,  PG-13)
15
Equilibrium (2002,  R)
16
Brick (2006,  R)
17
The Ninth Gate (1999,  R)
18
Serenity (2005,  PG-13)
19
Happy Feet (2006,  PG)
20
Silent Hill (2006,  R)
21
Felidae (1994,  Unrated)
22
Death Note (Desu nôto) (2007,  Unrated)
23
Coffee (2004,  Unrated)
24
Dungeons & Dragons 2: Wrath of the Dragon God (2005,  R)
25
300 (2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments