Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  mydarkinsanity's Rating My Rating
1
Finding Nemo (2003,  G)
2
Shrek 2 (2004,  PG)
3
Shrek (2001,  PG)
4
Monsters, Inc. (2001,  G)
5
Lilo & Stitch (2002,  PG)
6
Chicken Little (2005,  G)
7
The Little Mermaid (1989,  G)
8
Ice Age 2: The Meltdown (2006,  PG)
9
The Emperor's New Groove (2000,  G)
10
Toy Story (1995,  G)
11
Toy Story 2 (1999,  G)
12
Open Season (2006,  PG)
13
Over the Hedge (2006,  PG)
14
The Haunted Mansion (2003,  PG)
15
Hoodwinked (2005,  PG)
16
Brother Bear (2003,  G)
17
Brother Bear 2 (2006,  G)
18
The Ant Bully (2006,  PG)
19
Antz (1998,  PG)
20
Tarzan (1999,  G)
21
Disney's Aladdin (1992,  G)
22
The Return of Jafar (Aladdin 2) (1994,  G)
23
The Jungle Book (1967,  PG)
24
The Incredibles (2004,  PG)
25
The Wild (2006,  G)
26
Cars (2006,  G)
27
Lady and the Tramp (1955,  G)
28
Monster House (2006,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments