My Favorite Movies


  1. mixbenitez
  2. mix

Give list a short description

  mixbenitez's Rating My Rating
1
Love Actually (2003,  R)
Click to Rate
2
American Pie (1999,  R)
Click to Rate
3
Disturbia (2007,  PG-13)
Click to Rate
4
The Matrix Reloaded (2003,  R)
Click to Rate
5
Dodgeball - A True Underdog Story (2004,  PG-13)
Click to Rate
6
Ghostbusters (1984,  PG)
Click to Rate
7
Toy Story (1995,  G)
Click to Rate
8
Fight Club (1999,  R)
Click to Rate
9
Rush Hour (1998,  PG-13)
Click to Rate
10
300 (2007,  R)
Click to Rate
11
The Mask (1994,  PG-13)
Click to Rate
12
A Walk to Remember (2002,  PG)
Click to Rate
13
50 First Dates (2004,  PG-13)
Click to Rate
14
The Incredibles (2004,  PG)
Click to Rate
15
Finding Nemo (2003,  G)
Click to Rate
16
Titanic (1997,  PG-13)
Click to Rate
17
10 Things I Hate About You (1999,  PG-13)
Click to Rate
18
About a Boy (2002,  PG-13)
Click to Rate
19
Saw II (2005,  R)
Click to Rate
20
The Matrix (1999,  R)
Click to Rate
21
Meet The Fockers (2004,  PG-13)
Click to Rate
22
8 Mile (2002,  R)
Click to Rate
23
White Chicks (2004,  PG-13)
Click to Rate
24
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
Click to Rate
25
Wedding Crashers (2005,  R)
Click to Rate
26
School of Rock (2003,  PG-13)
Click to Rate
27
Donnie Darko (2001,  R)
Click to Rate
28
The Notebook (2004,  PG-13)
Click to Rate
29
Monsters, Inc. (2001,  G)
Click to Rate
30
Cinderella (1950,  G)
Click to Rate
31
Miss Congeniality (2000,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments