My Favorite Movies
| momozaffar's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Honey (2003, PG-13) |
|
| 2 |
Seven Pounds (2008, PG-13) |
|
| 3 |
Color of Night (1994, R) |
|
| 4 |
Catwoman (2004, PG-13) |
|
| 5 |
Gran Torino (2009, R) |
|
| 6 |
The Unborn (2009, PG-13) |
|
| 7 |
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (2008, PG) |
|
| 8 |
Greatest Heroes and Legends of the Bible: Joseph and the Coat of Many Colors (1995, Unrated) |
|
| 9 |
Scream of the Ants (2006, Unrated) |
|
| 10 |
Bordertown (2008, R) |










