My Favorite Movies


  MoniQ1003's Rating My Rating
1
The Phantom of the Opera (1989,  R)
2
The Phantom of the Opera (1991,  Unrated)
3
The Phantom of the Opera (1962,  Unrated)
4
High School Musical (2006,  Unrated)
5
High School Musical 2 (2007,  G)
6
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
7
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
8
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002,  PG)
9
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001,  PG)
10
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I (2010,  Unrated)
11
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments