My Favorite Movies
| moodyisme's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Men of Honor (2000, R) |
|
|
| 2 |
Remember the Titans (2000, PG) |
|
|
| 3 |
Coach Carter (2005, PG-13) |
|
|
| 4 |
The Butterfly Effect (2004, R) |
|
|
| 5 |
Man on Fire (2004, R) |
|
|
| 6 |
Stand by Me (1986, R) |
|
|
| 7 |
The Shawshank Redemption (1994, R) |
|
|
| 8 |
The Bourne Ultimatum (2007, PG-13) |
|
|
| 9 |
The Bourne Supremacy (2004, PG-13) |
|
|
| 10 |
The Bourne Identity (2002, PG-13) |
|
|
| 11 |
Radio (2003, PG) |
|



