My Favorite Movies


  mosept2002's Rating My Rating
1
U.S. Marshals (1997,  PG-13)
2
Murder at 1600 (1997,  R)
3
The Art of War (2000,  R)
4
Not Easily Broken (2009,  PG-13)
5
School of Rock (2003,  PG-13)
6
The Longest Yard (2005,  PG-13)
7
Meet the Spartans (2008,  PG-13)
8
The Bodyguard (1992,  R)
9
The Untouchables (1987,  R)
10
Boat Trip (2003,  R)
11
Soul Food (1997,  R)
12
Motives 2: Retribution (2007,  Unrated)
13
Three Can Play That Game (2008,  Unrated)
14
Thorns from a Rose (2010,  Unrated)
15
The Legend of Zorro (2005,  PG)
16
Once Upon a Time in Mexico (2003,  R)
17
Desperado (1995,  R)
18
Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams (2002,  PG)
19
Minority Report (2002,  PG-13)
20
Two Can Play That Game (2001,  R)
21
Once Were Warriors (1994,  R)
22
The Best Man (1999,  R)
23
Confidence (2003,  R)
24
Half Past Dead (2002,  PG-13)
25
Boyz n the Hood (1991,  R)
26
Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid (2004,  PG-13)
27
Mr. Bones (2001,  PG)
28
In Her Line of Fire (Air Force Two) (Airforce 2 Down) (2006,  R)
29
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008,  PG-13)
30
Mr. Deeds (2002,  PG-13)
31
Saving Private Ryan (1998,  R)
32
Indiana Jones and the Last Crusade (1989,  PG-13)
33
The Scorpion King (2002,  PG-13)
34
Journey to the Center of the Earth (TV) (2008,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments