My Favorite Movies
| moviecritic2008's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Majestic (2001, PG) |
|
| 2 |
The Truman Show (1998, PG) |
|
| 3 |
Bruce Almighty (2003, PG-13) |
|
| 4 |
Bedazzled (1967, PG) |
|
| 5 |
Click (2006, PG-13) |
|
| 6 |
Joe Dirt (2001, PG-13) |
|
| 7 |
Mr. & Mrs. Smith (2005, PG-13) |
|
| 8 |
Taking Lives (2004, Unrated) |
|
| 9 |
The Bone Collector (1999, R) |
|
| 10 |
Seven (Se7en) (1995, R) |
|
| 11 |
Training Day (2001, R) |
|
| 12 |
Donnie Brasco (1997, R) |
|
| 13 |
The Departed (2006, R) |













