My Favorite Movies


  mpobias's Rating My Rating
1
The Reader (2008,  R)
2
Shall We Dance (2004,  PG-13)
3
The Dark Knight (2008,  PG-13)
4
Anywhere But Here (2000,  PG-13)
5
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
6
Home Alone (1990,  PG)
Home Alone
I ENJOYED WATCHING THIS MOVIE. IT'S NICE.
7
Pretty Woman (1990,  R)
Pretty Woman
NICE MOVIE
8
Rocky (1976,  PG)
9
Twister (1996,  PG-13)
10
First Blood (Rambo: First Blood) (1982,  R)
First Blood (Rambo: First Blood)
I LOVE WATCHING THIS MOVIE. IT'S A GREAT MOVIE AND ENTERTAINING.
11
Blood Diamond (2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments