My Favorite Movies
My Favourite Movies...
| mrsflones's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
| 4 |
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007, R) |
|
| 5 |
From Hell (2001, R) |
|
| 6 |
Finding Neverland (2004, PG) |
|
| 7 |
Just My Luck (2006, PG-13) |
|
| 8 |
Ghost Busters (Ghostbusters) (1984, PG) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, PG) |
|
| 10 |
Atonement (2007, R) |
|
| 11 |
Public Enemies (2009, R) |
|
| 12 |
Forgetting Sarah Marshall (2008, R) |
|
| 13 |
The Amazing Mr. Blunden (1972, G) |
|
| 14 |
Cry Baby (1990, PG-13) |
|
| 15 |
The Astronaut's Wife (1999, R) |
|
| 16 |
21 Jump Street (1987, Unrated) |
















