My Favorite Movies


  MsEvF7659556's Rating My Rating
1
Even Cowgirls Get the Blues (1994,  R)
2
Donnie Darko (2001,  R)
3
Inside Monkey Zetterland (1993,  R)
4
Me and You and Everyone We Know (2005,  R)
5
Hedwig and the Angry Inch (2001,  R)
6
The Hawk Is Dying (2006,  Unrated)
7
Memento (2000,  R)
8
Natural Born Killers (1994,  NC-17)
9
Without You I'm Nothing (1990,  R)
10
Steal This Movie (2000,  R)
11
The Incredibly True Adventures of Two Girls in Love (1995,  R)
12
Fight Club (1999,  R)
13
Waking Life (2001,  R)
14
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind (2004,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments