My Favorite Movies


  1. msgarcia1974
  2. She

The movies I love to watch.......

  msgarcia1974's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
2
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
3
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001,  PG)
4
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007,  PG-13)
5
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002,  PG)
6
Notting Hill (1999,  PG-13)
7
Runaway Bride (1999,  PG)
8
Titanic (1997,  PG-13)
9
Independence Day (1996,  PG-13)
10
Sister Act (1992,  PG)
11
Sister Act 2: Back in the Habit (1993,  PG)
12
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001,  PG-13)
13
Entrapment (1999,  PG-13)

Comments (2)


Post a comment

Recent Comments

  1. msgarcia1974
    msgarcia1974 posted 233 days ago

    Harry Potter movies are my favorite......hope they could make more Harry Potter adventure movies.

  2. msgarcia1974
    msgarcia1974 posted 230 days ago

    Notting Hill starred by Julia Roberts & Hugh Grant is a very inspiring movie for me.
    It simply prove that fairy tales do come true.......