Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  mtt222800037's Rating My Rating
1
Hancock (2008,  PG-13)
2
The Mask (1994,  PG-13)
3
50 First Dates (2004,  PG-13)
4
Happy Gilmore (1996,  PG-13)
5
Billy Madison (1995,  PG-13)
6
Rush Hour (1998,  PG-13)
7
Kung Fu Hustle (2005,  R)
8
X-Men (2000,  PG-13)
9
Spiderman (1990,  Unrated)
10
Mortal Kombat (1995,  PG-13)
11
Batman (1989,  PG-13)
12
Ice Age (2002,  PG)
13
Shrek (2001,  PG)
14
Andre the Giant (,  Unrated)
15
Superman (1978,  PG)
16
Alien (1979,  R)
17
Spawn (1997,  PG-13)
18
Godzilla (1998,  PG-13)
19
Fantastic Four (2005,  PG-13)
20
Blades of Glory (2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments