My Favorite Movies


  MyLastHope's Rating My Rating
1
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! (2005,  Unrated)
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo!
Kool, i love all anime movies
2
Naruto Movie 1: Daikatsugeki! Yukihime ninpôchô dattebayo!! (Naruto the Movie) (2004,  Unrated)
Naruto Movie 1: Daikatsugeki! Yukihime ninpôchô dattebayo!! (Naruto the Movie)
i absolutly love naruto
3
Gekijyouban hagane no renkinjutsushi (Fullmetal Alchemist: The Movie - Conqueror of Shamballa) (2005,  PG-13)
Gekijyouban hagane no renkinjutsushi (Fullmetal Alchemist: The Movie - Conqueror of Shamballa)
It was pretty awsome
4
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Swords of an Honorable Ruler) (2002,  Unrated)
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Swords of an Honorable Ruler)
kinda boring
5
Inuyasha - Toki wo koeru omoi ( Affections Touching Across Time ) (2005,  Unrated)
Inuyasha - Toki wo koeru omoi ( Affections Touching Across Time )
hmm..........
6
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) (2004,  Unrated)
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass )
this one is pretty cool
7
Clueless (1995,  PG-13)
Clueless
i love this movie
8
Mean Girls (2004,  PG-13)
Mean Girls
fantastic
9
Jackass: Number Two (2006,  R)
Jackass: Number Two
funny
10
Just My Luck (2006,  PG-13)
Just My Luck
awsome
11
Eight Below (2006,  PG)
Eight Below
kinda sad
12
Epic Movie (2007,  PG-13)
Epic Movie
Halarious
13
Jackass - The Movie (2002,  R)
Jackass - The Movie
2nd id betta
14
Step Up (2006,  PG-13)
Step Up
loved it
15
Click (2006,  PG-13)
Click
pretty funni
16
Kung Pow! Enter the Fist (2002,  PG-13)
Kung Pow! Enter the Fist
LMFAO
17
Armageddon (1998,  PG-13)
Armageddon
sad at the end, i guess

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments