My Favorite Movies
| mylesdoom's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
10 Things I Hate About You (1999, PG-13) |
|
| 2 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
| 3 |
Coyote Ugly (2000, PG-13) |
|
| 4 |
Ghost (1990, R) |
|
| 5 |
How to Lose a Guy in 10 Days (2003, PG-13) |
|
| 6 |
Just Like Heaven (2005, PG-13) |
|
| 7 |
Love Actually (2003, R) |
|
| 8 |
My Best Friend's Wedding (1997, PG-13) |
|
| 9 |
Notting Hill (1999, PG-13) |
|
| 10 |
Pretty Woman (1990, R) |
|
| 11 |
Pretty in Pink (1986, PG-13) |
|
| 12 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
| 13 |
Top Gun (1986, PG) |
|
| 14 |
If Only (2004, PG-13) |
|
| 15 |
The Prince and Me (2004, PG) |
|
| 16 |
Sweet November (2001, PG-13) |
















